Авто

У концерну Hyundai Motor з’явився новий глобальний бренд

Логотип нового бренду HTWO

Концерн Hyundai Motor оголосив про запуск глобального бренду HTWO. Новий підрозділ корейської компанії сфокусується на розробці і просуванні сухопутного, водного і повітряного транспорту на водні. У Hyundai вважають, що продукція HTWO виявиться затребувана в Південній Кореї, США, Європі та Китаї.

Назва нового бренду прямо вказує на ключову особливість майбутніх транспортних засобів Hyundai, адже HTWO-буквена розшифровка молекули водню H2 (H-TWO). Інша інтерпретація назви – відсилання до водню (hydrogenium) і людству (humanity).

Читайте також:  Nissan показав ідеальний автомобіль для зимових подорожей

Передбачається, що під “водневою” маркою будуть випускатися самі паливні елементи, легкові та вантажні автомобілі, а також морські судна, поїзди і навіть дрони.

Логотип нового бренду HTWO

Корейський концерн Hyundai Motor займається розвитком альтернативних джерел енергії в цілому і водневими силовими установками зокрема більше двадцяти років.

У 2013 році на світовий ринок вийшов дрібносерійний водородомобіль Hyundai ix35 Fuel Cell, а в 2018-му запущено конвеєрне виробництво кросовера NEXO — першої самостійної моделі на паливних осередках. Паралельно ведуться роботи над створенням водневого тягача і автобуса.

В недалекому майбутньому під материнською маркою Hyundai можуть продаватися виключно недорогі автомобілі з традиційними силовими установками, адже преміальні моделі виходять на ринки під брендом Genesis, для традиційних електромобілів придуманий суббренд IONIQ, а транспортні засоби на паливних осередках почнуть іменуватися HTWO.

Читайте також:  Тридверний Land Rover 90 збирається в Україну

Джерело: Hyundai