Авто

Skoda підтвердила дебют седана, який замінить Rapid

Skoda Rapid

Керівник відділу маркетингу і продажів Skoda India підтвердив швидкий дебют седана, який замінить на місцевому ринку Rapid. Топ-менеджер чеської марки заявив, що наступник Rapid виявиться більшим нинішньої моделі і здивує яскравим дизайном.

Прем’єра нового «бюджетника» Skoda відбудеться до кінця 2021 року.

За даними Autocar India, наступник Skoda Rapid відмовиться від застарілої «візки» PQ25 на користь спрощеної версії платформи MQB A0 In і збереже трьохоб’ємний кузов.

Читайте також:  На тестах помітили рестайлінговий Skoda Kodiaq

Індійська Skoda Rapid являє собою перелицьований Volkswagen Polo і випускається з 2011 року, так що дивуватися кузову седан для наступника моделі не доводиться.

Зміна шасі цілком імовірна, адже майбутній субкомпактний кросовер Skoda для Індії також базується на платформі MQB A0 In, створеної для місцевого ринку. Зміна архітектури не приведе до появи нових силових агрегатів: очікується, що наступник Rapid збереже бензинову 1,0-літрову «турботрійку» в поєднанні з 6-ступінчастою «механікою» або «автоматом» з тим же числом ступенів.

Платформа MQB A0 In з безальтернативним переднім приводом стане основою для цілого ряду легковиків і кросоверів концерну Volkswagen для країн, що розвиваються.