Авто

Porsche оголосив про випуск мільйонного Cayenne

Porsche Cayenne E-Hybrid

Фірма Porsche оголосила про випуск мільйонного Cayenne. Кросовер під ювілейним номером – яскраво-червоний Cayenne GTS для клієнта з Німеччини. Попит на модель поступово зростає: планку в 500 тисяч позашляховиків Porsche подолала за 10 років; відмітка в мільйон примірників скорилася через 18 років після світового дебюту Cayenne.

Для компанії Porsche середньорозмірний кросовер став найважливішою моделлю, адже на початку 2000-х саме ринковий успіх Cayenne дозволив легендарної марки не тільки стати беззбиткової, але і почати генерувати прибутки.

Читайте також:  В Україні створили концепт робота-кур’єра

Cayenne – перший Porsche з дизелем і перший масовий гібрид марки; довгий час позашляховик штутгартского бренду був найшвидшим SUV на Нюрбургринзі.

На даний момент випускається третє покоління Cayenne. На модель припадає близько третини світових продажів Porsche, а статус бестселера середньорозмірний кросовер поступився більш компактному Macan. Однак сімейство Cayenne і раніше розширюється: в минулому році на ринок вийшла купеобразного версія Cayenne Coupe, і сьогодні модель продається в дванадцяти модифікаціях.

Цікаво, що минулого тижня свій ювілей відзначив інший знаковий позашляховик – Mercedes-Benz G-Class. За 41-річну історію моделі випущено 400 тисяч «Гелендевагенів». Втім, Porsche Cayenne можна вважати масовим тільки на тлі G-Class, адже тираж BMW X5 з 1999 року перевищив позначку 2,5 мільйона штук.

Читайте також:  Kia розпочала продаж найдешевшого 7-місцевого кросовера

Джерело: Porsche