Технології

Як Boeing підняв в повітря кораблі повстанців з «Зоряних Воєн»

X-wing

Два фантастичних космічних винищувача X-Wing злетіли в нічне небо під час урочистого відкриття атракціону Disney Star Wars.

Boeing зайнятий не тільки підготовкою корабля Starliner для відправки людей в космос, але і проектами з перенесення об’єктів з наукової фантастики в реальність.

На замовлення кіностудії Disney компанія створила винищувачі повстанців X-Wing з “Зоряних воєн «для атракціону» Схід опору” в Disney World у Флориді (США).

Два винищувачі X-Wing “приблизно розміром з Мінівен”, як пишуть очевидці шоу, злетіли над атракціоном в минулі вихідні. В опублікованому ролику видно, як винищувачі піднімаються вертикально в нічне небо, потім зависають і розгортаються, перш ніж полетіти.

Читайте також:  PlayStation 5 стартувала в Японії помітно гірше за PlayStation 4

Відомо, що винищувачі X-Wing, що злетіли у Флориді, — це Безпілотники, в основі конструкції яких лежить, швидше за все, вантажний дрон, недавно показаний компанією Boeing і має шість гвинтів.

Фанати “Зоряних воєн” помітили, що X-Wings мають спліт-двигуни, представлені у варіанті Т-70 з сучасної трилогії, що цілком логічно, так як Атракціон заснований на її подіях, а не на подіях трилогії, знятої в минулому столітті.

Що стосується основи винищувачів, вантажного дрона Boeing, то він призначений для промислового застосування і може перевозити до 227 кг.в даний момент безпілотник проходить випробування, що робить зліт X-Wing в минулі вихідні ще більш дивним.