Авто

Седан Ford признали одним из самых опасных автомобилей в мире

Ford Ka

Асоціація Latin NCAP провела краш-тести седана Ford Ka для латиноамериканського ринку. В результаті випробувань фахівці поставили автомобілю нуль балів за безпеку водія і пасажира, закликавши місцевих клієнтів марки відмовитися від покупки машини.

На латиноамериканському ринку базова версія Ford KA пропонується з двома фронтальними подушками безпеки, розташованими з боку водія і переднього пасажира. Експерти провели краш-тест, в ході якого автомобіль на швидкості 64 кілометри вдарили об деформований бар’єр з 40-відсотковим перекриттям. Крім того, седан випробували під час бокового зіткнення на швидкості 50 кілометрів на годину.

Читайте також:  Як пандемія відбилася на світових продажах Lamborghini

Незважаючи на наявні засоби захисту, результати краш-тесту виявилися невтішними. На думку експертів, Ford KA здатний захистити передніх пасажирів тільки на 34 відсотки. Тоді як діти на задньому ряду знаходяться в безпеці лише в 9 відсотках випадків. Крім того, фахівці оцінили загрозу, яку може нести седан для пішоходів. Їх збереження гарантується в половині випадків. За підсумками випробувань Ford KA отримав нульовий рейтинг безпеки.

На думку фахівців, основна проблема більшості автомобілів на латиноамериканському ринку в низькому рівні як пасивної, так і активної безпеки. Наприклад, для Ford Ka в Латинській Америці доступно лише 7 відсотків асистуючих систем. У той же час на інших ринках автомобіль продається набагато більш оснащеним.

Читайте також:  Слух: Apple розробляє процесор для самокерованих автомобілів

Експерти закликали автовиробників комплектувати місцеві моделі відповідно до світових стандартів. В іншому випадку вони рекомендують покупцям утриматися від покупки таких автомобілів. Представники Ford відреагували на слова фахівців Latin NCAP і пообіцяли обладнати стандартну комплектацію седана бічними подушками безпеки і системою стабілізації.

У середині листопада Асоціація Global NCAP провела краш-тест праворульного Maruti Suzuki S-Presso для індійського ринку. В ході лобового зіткнення кросовер, обладнаний однією подушкою безпеки, отримав нульовий рейтинг захисту дорослих пасажирів.

Джерело: Latin NCAP