Авто

Mercedes-Benz і BMW оголосили перемир’я і навіть прорекламували один одного

Mercedes-Benz

Компанії Mercedes-Benz і BMW провели в Мюнхені акцію солідарності, в рамках якої обмінялися електричними кросоверами. Одне з місць в щорічному “календарі” Adventskalender на скляному фасаді офісу Мерседеса зайняв електричний iX3, в той час як електрокар EQC 400 з’явився у виставковому центрі BMW Welt.

У “календар” щорічно перетворюють скляний фасад офісу Mercedes-Benz. Раніше там виставляли тільки моделі з трипроменевою зіркою, але в 2020-му, в рамках ініціативи Kauf lokal («купуйте місцеві продукти»), компанія виділила 24 «слота» представникам малого та середнього бізнесу Мюнхена для реклами їх товарів. Розміщення проводиться безкоштовно, хоча загальна рекламна вартість перевищує 750 000 євро, або 25,2 мільйона гривень.

Читайте також:  Єдиний в світі лімузин-літак виявився нікому не потрібен

BMW

Фото: BMW

Скориставшись можливістю, “слот” № 10 зайняла BMW, виставивши на загальний огляд електричний кросовер BMW iX3. У свою чергу, у виставковому центрі BMW Welt, розташованому поруч зі штаб-квартирою, з’явився електричний позашляховик Mercedes-Benz EQC 400. За словами представників компаній, так вони “висловлюють солідарність в особливо важкі часи”, плюс беруть участь у загальнонаціональній кампанії Wir halten zamm (“ми тримаємося разом”).

Тим часом, хоча Mercedes-Benz і BMW залишаються суперниками, вони і не проти пожартувати один над одним. Так, в 2019 — му компанія BMW відсвяткувала Хеллоуїн твітом, в якому потролила свого головного конкурента-Mercedes-Benz. У Штутгарті жарт оцінили, але знайшли гідну відповідь, згадавши про патологічний гігантизм баварців щодо решітки радіатора.

Читайте також:  В Україні оновили правила паркування: які зміни затвердив Кабмін

Джерело: BMW