Авто

Aston Martin продовжить продавати машини з ДВС, незважаючи на заборони

Aston Martin DBS Superleggera

Компанія Aston Martin вірить у майбутнє автомобілів, оснащених двигунами без електронних «доважків». Машини з традиційними ДВС будуть випускатися під шильдиком Aston Martin і після 2030 року, коли у Великобританії заборонять їх продаж. Про це повідомляє Autocar з посиланням на одного з найбільших акціонерів марки, Лоуренса Стролла.

За прогнозами канадського мільярдера Стролла, якому належать 25 відсотків акцій Aston Martin, до 2030 року принаймні п’ять відсотків продаваних по всьому світу автомобілів будуть оснащуватися ДВС. Заглянути в більш далеке майбутнє – на 30-40 років вперед – він не наважився, але заявив, що продажі таких машин ніколи не припиняться повністю.

Читайте також:  У Китаї відкрилася найбільша зарядна станція Tesla

Проте вже відомо, що за рішенням прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона реалізація автомобілів з ДВС буде заборонена c 2030 року. Це означає, що Aston Martin не зможе продавати такі машини на батьківщині-їздити на них по вулицях стане незаконно. Таким чином, британській марці доведеться шукати інші ринки збуту, де ще не вступили в силу жорсткі екологічні норми.

Стролл також розкрив деяку інформацію про двигуни, які Aston Martin планує використовувати в майбутньому. В рамках більш тісного партнерства з Mercedes-Benz британці зможуть не тільки використовувати, але і модифікувати двигуни виробництва AMG.

“Наші нинішні мотори AMG-це просто мотори AMG в Aston. Завдяки цій новій угоді ми отримаємо особливі двигуни з різною потужністю і характеристиками крутного моменту. Це все ще будуть ДВС від AMG, але розроблені спеціально для Aston Martin в Німеччині”, – сказав Стролл.

Читайте також:  Volkswagen хотів купити компанію Tesla. Маск не погодився

Він також підтвердив, що Mercedes-AMG допоможе Aston Martin і з електрифікацією: електричні двигуни та інші компоненти компанії з Аффальтербаха будуть застосуються на гібридах і повністю «зелених» моделях британців. Перший бензоелектричний автомобіль з електромотором від AMG Aston Martin може представити до 2023 року, а перший електрокар – не пізніше 2026 року.