Технології

Microsoft придумав робити віртуальні клони мертвих людей

Скелет за комп'ютером

Американська корпорація Microsoft розробила і запатентувала технологію, яка дозволить створювати чат-боти на основі інформації про людей і їх біологічних параметрах.

Корпорація Microsoft створила технологію, яка покликана значно вдосконалити існуючі голосові чат-боти, що взаємодіють з користувачами. Для цього система повинна зібрати фотографії людей, записи їх голосів, повідомлення в соціальних мережах і листи в електронній пошті.

За допомогою штучного інтелекту всі ці дані будуть оброблені і в підсумку алгоритм зможе цілком достовірно імітувати стиль спілкування людини в соціальних мережах і вибудовувати мовні моделі, повністю копіюють його.

Читайте також:  Розумний вимикач Xiaomi вміє показувати температуру і управляти будинком

Система може застосовуватися в тому числі для створення голосових чат-ботів, повністю копіюють стиль спілкування померлих людей-створюючи таким чином їх віртуальний клон, з яким можна спілкуватися по листуванню і навіть розмовляти.

Правда, Microsoft тримає в секреті призначення цієї технології. Якщо вона буде використовуватися для створення клонів мертвих людей, то багатьом країнам доведеться переглянути чинне законодавство в тій частині, яка гарантує недоторканність особистого життя після смерті.

Втім, технологія може бути використана і для створення віртуальних клонів нині живих людей, що, в свою чергу, може спровокувати цілу хвилю кіберзлочинів. У Південній Кореї героїнею популярного телешоу Meeting You стала багатодітна мати Чан Чжи-Сун, у якої чотири роки тому померла дочка Найон. Щоб дати їй можливість ще раз “побачити” дочку, програмісти протягом восьми місяців створювали цифрову модель дівчинки і переносили її у віртуальну реальність, а також відтворювали голос дитини.

Читайте також:  iPhone 14 Pro буде набагато міцнішим за своїх попередників

Після цього була створена модель парку, в якому мати і дочка часто гуляли, а потім в рамках телешоу Чан Чжи-Сун і Найон тимчасово «возз’єдналися». У віртуальному світі мати і дочка прогулялися, відсвяткували «день народження» Найон, а на прощання дівчинка попросила матір більше не сумувати про її смерть. Під час» зустрічі «спеціальні рукавички імітували» торкання «руки дитини, тому у Чан Чжи-Сун була можливість» помацати ” свою дочку.