Технології

LG представила домашні накопичувачі енергії великого об’єму

LG Energy Solution

LG відома як виробник цифрової та побутової техніки, але в арсеналі компанії є й інші корисні рішення для дому. Черговою новинкою бренду стали стаціонарні акумуляторні системи серії LG Energy Solution для накопичення енергії і забезпечення резервного живлення в якості альтернативи генераторам на рідкому паливі.

За запевненням LG, фірмове рішення пропонує рекордну для ринку ємність резервного сховища електроенергії. Компанія представила відразу дві серії накопичувачів.

Так, LG RESU Prime може накопичувати до 16 кВтг, а при об’єднанні двох пристроїв в один масив — до 32 кВтг, при цьому пікове навантаження може становити 7 або 14 кВт відповідно. Для порівняння, популярна в США система Tesla PowerWall забезпечує пікову потужність 5 кВт при ємності в 13,5 кВтг.

Читайте також:  Слух: нові версії Android будуть оновлюватися через Google Play

LG Energy Solution

Більш доступна модель LG RESU10H Prime ємністю 9,6 кВтг також передбачає розширення до двоблочної конструкції на 19,2 кВтг при максимальному навантаженні до 10 кВт в залежності від конфігурації.

У всіх резервних установках передбачена можливість віддаленого моніторингу, а також підключення різних інверторів. Очікується, що реліз моделі LG RESU16H Prime відбудеться до кінця грудня, а більш компактна RESU10H Prime вийде в березні 2021 року.

Крім того, LG планує випустити гнучку систему акумуляторів LG RESU FLEX, що складається з декількох модулів з варіативною зміною потужності. Її поставки LG планує почати в середині наступного року. Вартість новинок виробник поки не розкриває.

Читайте також:  Китайці розбили злітний модуль об поверхню Місяця

Джерело: slashgear.com.com