Авто

Bugatti розповіла про найбільш незвичайну технологію гіперкару Bolide

Bugatti Bolide

Представлений в кінці жовтня гіперкар Bugatti Bolide здивував не тільки наднизьким співвідношенням маси і потужності в 0,67 кілограма на кінську силу, але і технологіями. Одна з них — система активної аеродинаміки Dimple Airscoop, розроблена молодим співробітником Bugatti Engineering Нільсом Баллерстайном.

З початку 2020 року Баллерстайн працює над докторською дисертацією в Інституті літакобудування і полегшених конструкцій при Брауншвейзькому технічному університеті, тема якої — зовнішні оболонки, що змінюють форму. Проект далеко не умоглядний, і вже знайшов застосування в Департаменті нових технологій Bugatti Engineering. А два тижні тому молодий інженер навіть подав заявку на реєстрацію патенту. Суть розробленої ним технології Dimple Airscoop-зменшення розмірів уповільнює автомобіль супутнього струменя (зони зниженого тиску) і зниження повітряного опору.

Читайте також:  Перераховані фіналісти конкурсу «Європейський автомобіль року»

Досягається це завдяки фізичній зміні форми об’єкта — і першим обкатати перспективну розробку доручено Bugatti Bolide. На поверхні його повітрозабірника, розташованого на даху, є 60 крихітних “бульбашок”. З ростом швидкості – від 80 кілометрів на годину і вище, коли подолання опору повітря стає головним завданням, вони піднімаються максимум на 10 міліметрів, оптимізуючи набігають потоки.

Працює це так: при абсолютно гладкій поверхні ламінарний (односпрямований) прикордонний шар частіше зривається з корпусу повітрозабірника, утворюючи завихрення, тому його потрібно перевести в турбулентний. Він активніше “чіпляється” за поверхню і довше залишається прикріпленим до кузова машини, а значить зменшує повітряний опір. З цієї ж причини роблять поглиблення на м’ячі для гольфу.

Читайте також:  Електронні асистенти водія знижують уважність на дорогах

Bugatti Bolide

Час реакції “бульбашок” на зростання швидкості — десяті частки секунди. Розрахункові показники наступні: зниження опору повітрю на 10 відсотків і підйомної сили на 17 відсотків. До того ж Dimple Airscoop покращує роботу антикрила Bolide, яке на 320 кілометрах на годину генерує 1800 кілограмів притискного зусилля.

У рух гіперкар приводить квадротурбомотор W16 8.0 з бездросельними впуском і випуском, що видає 1850 кінських сил і 1850 Нм крутного моменту. До 100 кілометрів на годину Bolide розганяється за 2,17 секунди, до 300 — за 7,37 секунди. Відмітка 500 кілометрів на годину підкорюється вже через 20,17 секунди після старту. Нюрбургринг машина в теорії може проїхати за 5: 23,1.

Читайте також:  Tesla доведеться відкликати 158 тисяч автомобілів через серйозний дефект

Джерело: Bugatti