Суспільство

Time назвав Людину року – 2020

Байден і Харріс

У списку кандидатів значилися Дональд Трамп, Ентоні Фаучи, а також медики, які борються з епідемією COVID-19, і активісти руху за расову справедливість.

Людиною року – 2020, за версією журналу Time, названі Джо Байден і Камала Гарріс – обрані президент і віце-президент США. Про це видання пише в п’ятницю, 11 грудня.

“Вибір Людини року рідко буває легким, а цього року був набагато складнішим, ніж у більшості попередніх. (…) Можна з упевненістю сказати, що історики будуть дивитися на 2020 рік як на вирішальний поворотний момент на багатьох фронтах.

Читайте також:  Карпатський регіон у небезпеці - ООН

Джо Байден і Камала Гарріс – це дві персони, чий вибір відбив основні події цього року і чиї долі визначатимуть роль нації у світі і майбутнє американського експерименту”, – пояснив головний редактор журналу Едвард Фельсенталь.

У списку претендентів на звання було всього чотири кандидати – Джо Байден, президент США Дональд Трамп, головний інфекціоніст США Ентоні Фаучи разом з медичними працівниками, які борються з COVID-19, а також рух за расову справедливість, який спалахнув після вбивства афроамериканця Джорджа Флойда.