Політика

Зеленський пообіцяв захистити права інвесторів

Зеленський

Президент і прем’єр записали відеозвернення до учасників онлайн-конференції з представниками бізнесу.

Президент Володимир Зеленський опублікував звернення до учасників онлайн-конференції Україна: інвестиційна гавань під час змін у п’ятницю, 11 грудня. Як повідомляє прес-служба ОП, конференція зібрала близько тисячі учасників – представників бізнес-спільноти з більш ніж 60 країн світу.

Ключовими темами конференції стали: посилення захисту прав інвесторів, стимулювання залучення інвестицій у малий і середній бізнес, перспективи релокації виробничих потужностей в Україні, посилення комунікації між регіонами і світом, а також успішні кейси інвесторів у нашій країні.

Читайте також:  Президент Чехії порівняв штурм Капітолія з українським Майданом

У зверненні президент запевнив, що захист прав інвесторів у країні є одним із ключових завдань для української влади на 2021 рік.

“Для нас ключовим завданням на 2021 рік є забезпечення законності, підвищення довіри з боку інвесторів і захист їх прав”, – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що це також важливо для продовження співпраці з МВФ, яка, за словами Зеленського, має ключове значення для забезпечення макроекономічної стабільності в Україні.

“Ми продовжимо створювати сприятливе середовище в Україні, щоб бізнес міг інвестувати, розширятися і відкривати нові робочі місця”, – підкреслив глава держави.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму відеозверненні зазначив, що в 2021 – 2022 роках планується укладення концесійних угод щодо морських портів, доріг, аеропортів, залізниці та інших об’єктів інфраструктури. Сприяти покращенню інвестиційного клімату в Україні буде, як очікується, і закон про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

Читайте також:  У монобільшості Ради залишилося 211 нардепів - КВУ

Шмигаль зазначив, що з метою стимулювання економічного зростання український уряд продовжує співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема МВФ, Світовим банком та іншими партнерами.

Учасники заходу також обговорили Стратегію залучення інвестицій в економіку України.

Джерело: Кореспондент