Статті

Унікальні можливості камер нової лінійки iPhone 12

Iphone 12

В жовтні 2020 року Apple представив нову лінійку смартфонів, в яку входить чотири моделі — iPhone mini 5,4″, iPhone 12 6,1″, iPhone 12 Pro 6,1″, iPhone 12 Pro Max 6,7″. В них потужне все — корпус, процесор, зв’язок та камери. Далі поговорим про можливості фото та відеозйомки, адже саме вони часто стають вагомим аргументом при виборі смартфону.

Що вони можуть

Всі моделі нового iPhone підтримують розширений динамічний діапазон — HDR. Він дозволяє вловлювати більше деталей (наприклад, тіней, відтінків) і таким чином створювати надзвичайно реалістичні фото. Розробники повідомили, що використовують нейронні мережі для обробки фото і відповідно так досягається покращення зображення.

Смартфони можуть похизуватися удосконаленим нічним режимом. Завдяки йому можна робити чіткі зображення в темний час доби, а також при різних джерелах яскравого світла. Це досягається завдяки камері f/2.4 Ultra Wide та широкоформатній камері з діафрагмою f/1.6, яка пропускає на 27% більше світла. Також втілена нова, більш складна оптична схема об’єктива з 7 елементів.

Відео Full HD та 4К в звичайному режимі можна знімати з частотою 60 кадрів в секунду, при сповільненому — 240 кадрів на секунду, а HDR — 30 кадрів в секунду з Dolby Vision. Лінійка має покращену кінематографічну стабілізацію відеозйомки.

Особливостi камер кожної моделі

Модулі камер iPhone 12 mini та iPhone 12 однакові та складаються з двох обєктивів — ширококутного та надширококутного. Кожний з роздільною здатністю 12 МП. В базових моделях зміни в камері, порівняно з iPhone 11 незначні.

А от Pro отримали значно більше нововведень та крутих фішок. Модуль камери складається з трьох об’єктивів, але в iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max вони мають деякі відмінності. В першій моделі використовується оптика з двократним наближенням та світосилою f/2.0, а в Pro Max дані значення складають 2.5 та f/2.2.

Формат ProRaw дозволяє захопити набагато більшу кількість деталей зображення і розширює можливість редагування знімків. Професійні фотографи віддають перевагу зйомкам саме в даному фотоформаті, адже це допомагає знизити рівень шуму та налаштувати баланс білого.

Сенсор в Pro серії на 47% більший, ніж в iPhone 11, відповідно і збільшена чутливість. Він вловлює велику кількість світла, що в свою чергу:

  • покращує передачу кольору;

  • зменшує рівень шумів;

  • покращує якість знімків в темний час.

Розробники змогли добитися стабілізації фотознімків за рахунок руху сенсора, а не об’єктива. Камери iPhone 12 вмістили в собі всі сучасні розробки Apple та допоможуть втілити найсміливіші ідеї в життя.

*На правах реклами