Технології

Автори WhatsApp назвали нові правила Apple антиконкурентними

WhatsApp

У iOS 14 Apple представила важливі зміни, що стосуються конфіденційності. Зокрема, розробники повинні вказувати в App Store, які дані про користувачів збирають їх додатки.

Це рішення вже неодноразово критикувала компанія Facebook, вказуючи на можливе зниження ефективності реклами. Тепер у протистояння з Apple вступили розробники найпопулярнішого месенджера в світі.

Apple iOS 14

Розробники WhatsApp виступають проти вимоги Apple надавати в App Store інформацію про зібрані користувача даних, називаючи це рішення антиконкурентним. Як аргумент вказується, що сервіс обміну безкоштовними повідомленнями iMessage встановлений на пристроях Apple і недоступний в App Store. Отже, сама Apple не виконує свою ж вимогу.

Читайте також:  Режисер фільму «Тор: Рагнарек» зняв незвичайну рекламу Xbox Series X [ВІДЕО]

“Ми вважаємо, що ці ярлики повинні однаково вказуватися як для власних, так і сторонніх додатків, а також відображати ті заходи, які додатки використовують для захисту особистої інформації користувачів.

І хоча надання людям зручної для читання і розуміння інформації є гарним початком, ми вважаємо, що важливо, щоб люди могли порівнювати ці ярлики “конфіденційність» на завантажуваних ними додатках з попередньо встановленими додатками, такими як iMessage”, — йдеться в заяві авторів WhatsApp.

Представник WhatsApp зазначив, що вони вже відправили в Apple на модерацію інформацію про те, які дані збирає їх додаток. Однак вказує, що в поточному вигляді ярлики в App Store не відображають того, як додатки захищають дані користувачів.

Читайте також:  Головні технічні експерти індустрії назвали найкрасивіші ігри 2020 року

Джерело: Axios