Технології

Google зробить роботу розширень Chrome «прозорою» для користувачів

Google Chrome

Розширення для Google Chrome дозволяють поліпшити функціональність браузера, але при цьому багато з корисних надбудов мають доступ до особистих даних користувача, який навіть не підозрює про це. Щоб виправити цю ситуацію, компанія оголосила про зміну політики публікації аддонів, яка стане більш відкритою щодо приватності.

У 2021 році пошуковий гігант змінить спосіб доступу розширень до даних браузера, а їх розробники не зможуть безконтрольно розпоряджатися зібраною інформацією. Користувачі отримають можливість вручну надавати розширенню дозвіл на доступ до даних окремих доменів, а не тільки до всіх відвідуваних веб-сайтів, як це реалізовано зараз.

Читайте також:  Вперше за 44 роки грунт з Місяця доставили на Землю

Chrome

Крім того, Google запровадить ряд нових вимог до розробників, включаючи заборону на продаж або передачу даних Користувача для відображення персоналізованої реклами або перевірки кредитоспроможності.

Починаючи з 18 січня в інтернет-магазині Chrome в описі кожного розширення буде відображатися, чи підтвердив його творець, що воно відповідає зазначеним критеріям.

Джерело: Android Headlines