Технології

Слух: нові iPhone втратять останній комплектний аксесуар

Apple iPhone 12

Apple запустила незвичайне опитування для користувачів фірмових смартфонів. Представники компанії поставили собі за мету з’ясувати, які аксесуари з комплекту iPhone найбільш затребувані покупцями.

На думку аналітиків, це не дуже хороша новина — за результатами дослідження компанія, як очікується, може і зовсім залишити в коробці тільки смартфон.

Apple

У своєму опитуванні Apple цікавиться у покупців, чи користуються вони спеціальною скріпкою для вилучення SIM-карти, а також прикладеним кабелем Lightning. Примітно, що незадовго до того, як з комплекту iPhone 12 пропав блок живлення, компанія проводила схоже опитування.

Читайте також:  По стопах Apple: Samsung розробляє процесор Exynos для комп'ютерів

На думку аналітиків, Apple, яка позиціонує себе як “зелений” бренд, планує залишити наступне покоління iPhone без будь-яких комплектуючих з метою мінімізації “цифрового сміття”.

Тобто якщо за результатами опитування з’ясується, що покупці практично не користуються аксесуарами, які залишилися в комплекті з iPhone 12, компанія може відмовитися і від них.

Apple

При цьому вендор як і раніше оснащує свої смартфони фірмовим портом Lightning, що вимагає окремого кабелю, і для користувачів, які вперше куплять iPhone, його відсутність в коробці може стати проблемою. Серед додаткових питань, які можна зустріти в опитувальнику американської компанії, фігурує ставлення власників до датчика Face ID — за чутками, бренд розглядає повернення до сканера відбитків пальців в нових моделях своїх гаджетів.

Читайте також:  Хакер показав, як автопілот Tesla бачить навколишній світ під час їзди

Джерело: phonearena.com