Технології

Samsung представила 110-дюймовий 4K-телевізор з матрицею Micro LED

Samsung The Wall

У портфоліо Samsung вже є телевізори з матрицями Micro LED, одна з головних характеристик яких — відображення глибокого чорного кольору і значний ресурс роботи, проте серія The Wall розрахована в першу чергу на бізнес-аудиторію. Нарешті, компанія оголосила про випуск споживчої моделі з просунутим дисплеєм, і назвала терміни її виходу на ринок.

110-дюймовий телевізор з тонкими рамками і роздільною здатністю 4K має охоплення 100% колірної гами DCI-3P і Adobe RGB. Враховуючи, що кожен світлодіод працює незалежно від інших, для Micro LED-матриці Samsung характерна головна перевага OLED — природний чорний колір і висока контрастність. Новинка також отримала порт HDMI 2.1 для підключення продуктивних ПК і консолей нового покоління.

Читайте також:  Нові флагмани Samsung будуть коштувати менше попередників

Samsung The Wall

За заявою вендора, дисплеї такого типу можуть забезпечувати зображення без спотворення кольоровості і рівня яскравості протягом 100 000 годин роботи, що еквівалентно десяти років щоденного використання. Ще однією особливістю нової моделі стала вбудована акустична система Majestic формату 5.1.

Презентація нових телевізорів Samsung з дисплеями Micro LED пройде в рамках виставки CES 2021. Вартість 110-дюймової споживчої моделі виробник поки не розкриває. У подальших планах вендора-розширення лінійки телевізорами меншої діагоналі.

Джерело: The Verge