Авто

Hyundai хоче купити виробника роботів Boston Dynamics

Робот boston dynamics

ЗМІ дізналися про можливий продаж виробника роботів Boston Dynamics: за інформацією Bloomberg, The Robot Report і The Korea Economic Daily, покупцем стане південнокорейський автомобільний бренд Hyundai Motor Co. За словами обізнаних джерел, сума угоди становить 921 мільйон доларів.

Інженерна компанія Boston Dynamics, що спеціалізується на робототехніці, була заснована Марком Райбертом та групою інженерів Массачусетського технологічного інституту в 1992 році. В кінці 2013 року компанію викупив Google, а в 2017-му – найбільший японський IT-інвестор SoftBank. До 2020 року Boston Dynamics випустив вісім моделей роботів, включаючи антропоморфного робота Atlas.

Читайте також:  У концерну Hyundai Motor з'явився новий глобальний бренд

Бостонський Розробник знайшов світову популярність, а нові ролики компанії з останніми новинками набирають мільйони переглядів. За останній час Boston Dynamics вдалося продати 400 роботів, що принесло компанії більше 30 мільйонів доларів.

Тим часом, у Hyundai є власний підрозділ, який займається розробкою промислових роботів і не тільки. Наприклад, минулого року компанія представила концепт безпілотного Elevate-він може крокувати, їздити і дертися по стінах. Його основне призначення-роботи на місцях великих природних і техногенних катастроф.

Зовні Elevate нагадує “робопса” Boston Dynamics, який, зокрема, використовували для пошуку раніше невідомих територій з радіоактивним забрудненням в Чорнобилі.

Читайте також:  Mercedes-Benz поділився інформацією про електричний eSprinter

Джерело: kedglobal.com, therobotreport.com