Суспільство

Колишній глава ізраїльської космічної безпеки заявив, що інопланетяни існують і давно на зв’язку з Землею

інопланетяни

Колишній глава ізраїльської програми космічної безпеки Хаїм Ешеде заявив, що інопланетяни давно зв’язалися з урядами США і Ізраїлю, але просять тримати їх існування в секреті, так як «людство ще не готове».

Ешед-генерал у відставці, який майже 30 років очолював ізраїльську програму космічної безпеки, а також був професором ізраїльського технологічного інституту. Також він – триразовий лауреат премії Israel Security Award. Очевидно, що така людина знає набагато більше про змови і космічних таємниці, ніж будь-який конспіролог в Інтернеті. Однак віриться в це насилу.

Читайте також:  У МОЗ назвали кількість ліжок з підведеним киснем

“Існує угода між урядом США і прибульцями. Вони підписали з нами контракт на проведення тут експериментів. Вони також досліджують і намагаються зрозуміти структуру Всесвіту, і вони хочуть, щоб ми були їх помічниками», – сказав Ешед в інтерв’ю найбільшої ізраїльської газети Yedioth Aharonoth.

Крім цього, колишній генерал заявив, що на Марсі розташована секретна база прибульців і американців. Він стверджує, що колишній президент США Дональд Трамп збирався розповісти про це світу, але інопланетяни попросили його почекати і не розпалювати «масову істерію».

Ешед додав, що розповідає про це зараз, тому що йому “нічого втрачати”. Також, за його словами, світ академічних кіл трохи змінився з того часу, коли він вперше зіткнувся з прибульцями. Раніше б його визнали психічно неврівноваженим.

Читайте також:  В Україні другий поспіль антирекорд щодо COVID-19

Скоро у Ешеда виходить книга. Ймовірно, ці гучні заяви-рекламний хід (якраз до сезону святкових покупок). Видання Jerusalem Post стверджує, що спробувало, але не змогло зв’язатися з передбачуваною Галактичною Федерацією для отримання коментарів.