Авто

Toyota анонсувала свій перший повністю електричний автомобіль

Toyota

Фірмовий гібрид під назвою Prius Toyota представила ще в 1997-му, але на відміну від інших брендів, наступні більш ніж 20 років автовиробник не поспішав з повною відмовою від бензинових агрегатів. Нарешті, компанія оголосила про випуск свого першого транспортного засобу з “зеленою” силовою установкою, і розкрила подробиці про його дизайн і конструкції.

Новинкою бренду стане кросовер на базі платформи e-TNGA, розробленої спільно з Subaru ще в минулому році. Вона легко адаптується до автомобілів різної довжини з переднім, заднім і повним приводом, оскільки двигуни встановлюються на обидві осі, а також може комплектуватися акумуляторами різних розмірів.

Читайте також:  Відео: Tesla Model Y і Volkswagen ID.6 Crozz зіштовхнули лоб в лоб заради краш-тесту

Toyota

Дизайн, як і технічні характеристики своєї першої «електрички» Toyota не розкриває. Компанія опублікувала лише начерк новинки, а директор Toyota по продукції та маркетингу в Європі Андреа Карлуччі зазначає, що автомобіль буде «дуже європейським по дизайну». Згідно з анонсом, при проектуванні свого першого електричного кросовера Toyota орієнтувалася на модель RAV4.

Презентація новинки відбудеться вже наступного року-тоді ж стануть відомі її докладні специфікації і роздрібна ціна.

Джерело: Carscoops