Технології

Adobe випустила «прощальне» оновлення для Flash Player

Adobe Flash

Ще в минулому році Adobe заявила про припинення підтримки Мультимедійної платформи Flash, яка офіційно стане історією вже в кінці цього року. Але всього за кілька тижнів до відходу цілої епохи оригінальної анімації компанія несподівано випустила офіційний апдейт для свого легендарного продукту.

У прес-релізі до оновлення Adobe ще раз нагадала про історію колись надпопулярної платформи і її важливість в процесі розвитку Інтернету.

“Сьогодні ми представляємо Останнє оновлення Flash Player для всіх регіонів за межами материкового Китаю. Користуючись можливістю, ми хотіли б подякувати всім нашим клієнтам і розробникам, які використовували і створювали контент для Flash Player протягом останніх двох десятиліть. Ми сподіваємося, що Flash зіграв вирішальну роль у створенні анімації, інтерактивності, аудіо та відео веб-контенту, і сподіваємося допомогти сформувати нову еру цифрових технологій”, — зазначили представники Adobe.

Читайте також:  Створено гель для друку їжі на 3D-принтері

Підтримка Flash Player офіційно припиниться 31 грудня 2020-го, а з 12 січня 2021 року почнеться блокування Flash-вмісту в браузерах. Сама компанія рекомендує користувачам негайно видалити Flash Player для забезпечення безпеки комп’ютерів і ноутбуків.

Окреме оновлення для Windows 10 випустила і Microsoft — після його установки модуль Flash повністю видаляється з операційної системи.

Джерело: neowin