Статті

Як орендувати банківську скриньку?

Сейфи

У сьогоднішніх умовах чимало столичних підприємців зацікавлені в тому, щоб оформити оренду банківської скриньки в Києві.

Безумовним лідером у цьому сегменті банківських послуг є “Асвіо Банк”, що став переможцем конкурсу “БАНК РОКУ-2020” в номінації “Найкращий сервіс з оренди банківських індивідуальних сейфів”.

На даний момент фізична або юридична особа може орендувати банківський сейф в АТ «Асвіо Банк», якщо у неї відкритий поточний рахунок в цій фінансовій установі. Клієнт має право відвідувати депозитарій щодня з 9 до 20 годин, в тому числі у вихідні та святкові дні. Індивідуальний ключ від сейфа видається після укладення договору, і скористатися ним може тільки сам клієнт або його довірена особа.

Що цікавить підприємців при виборі банківських сейфів для зберігання своїх цінностей?

1. Як виглядає банківський сейф?

Він виконаний у вигляді ящика, виготовленого з високоміцної сталі. Всі сейфи в банку встановлені в спеціальному приміщенні-сховищі (депозитарії) віп-класу з високим рівнем безпеки.

2. Для чого призначений сейф?

Клієнт у ньому може залишити на відповідальне зберігання цінності та документи: ювелірні й антикварні вироби, дорогоцінні метали і камені, гроші, документи юридичного характеру, цінні папери, картини, статуетки, реліквії, предмети мистецтва тощо.

Банк гарантує безпеку і конфіденційність вкладених у сейф цінностей. В установі використовуються сучасні системи охорони KovalSystems і Rosengrens. Щоб користуватися сейфом, клієнту видаються електронний і індивідуальний ключі, які зберігаються у нього.

3. Які документи повинен надати клієнт, щоб орендувати осередків?

Для укладення договору оренди потрібен паспорт (або документ, що його замінює) та картка платника податків.

4. Хто може орендувати банківський сейф?

Скористатися послугою оренди можуть фізичні та юридичні особи старше 18 років, якщо у них в “Асвіо Банку” є діючий рахунок. Ця послуга доступна, як резидентам, так і нерезидентам України, будь-то велике промислове підприємство або звичайний ФОП, провідний в країні виробник фруктових чіпсів або новостворений стартап, популярний психолог по відносинам у Києві або невеликий сервіс з регіонів.

5. Хто може користуватися індивідуальним сейфом і коли?

Доступ до вмісту сейфа є тільки у клієнта (повинен мати при собі 2 ключа і паспорт в оригіналі) та його довіреної особи (крім ключів і паспорта, повинен надати довіреність, засвідчену в нотаріуса). Користуватися банківським сейфом можна в будь-який день тижня з 9 до 20 годин, включаючи свята і вихідні.

6. Що повинно бути вказано в довіреності, засвідченій нотаріально?

У довіреності в обов’язковому порядку зазначаються ПІБ і дані паспорта особи, на якого вона видається, місце реєстрації, дата складання та термін дії, адресу банку. Крім цього, повинні бути прописані дії, які може здійснювати довірена особа: користування сейфом, продовження або розірвання договору тощо.

7. Яким способом оплачується оренда?

Оплатити оренду можна готівкою у відділенні банку або за безготівковим розрахунком. Клієнт має внести всю суму відразу за весь термін, на який орендується індивідуальний сейф, в день складання договору.

8. Скільки коштує оренда сейфа і яка заставна сума за ключі та замок?

Вартість орендованого сейфа буде залежати від його габаритів і тривалості оренди (в “Асвіо Банку” діє спеціальна пропозиція: чим довше термін оренди, тим дешевше обходиться 1 день оренди). Заставна вартість ключів і замку 1200 гривень, клієнт їх отримає назад після того, як закінчиться термін оренди. Більш детальна інформація доступна за телефоном 0 800 30 30 50.

9. Який мінімальний і максимальний термін оренди сейфа?

Договір на оренду банківського сейфа може бути укладений на термін від 7 днів до 1 року.

10. Де можна орендувати банківський сейф у Києві?

За адресою вулиця Січових Стрільців, будинок 23А.

11. Коли і як повертається заставна сума?

Отримати оплачену заставу за ключі та замок клієнт може готівкою або по перерахуванню на свій рахунок, відкритий у відділенні Банку. Вся сума повертається в день закінчення дії договору оренди.

12. Чи може бути повернута вартість оренди при достроковому розірванні договору?

Ні, сплачена сума за оренду не повертається. Винятком є ​​дострокове розірвання, ініційоване самим Банком, коли він відмовляється обслуговувати клієнта, який порушив умови, прописані в договорі.

13. Які предмети і речі заборонено поміщати в сейф?

Зберіганню в сейфах не підлягає майно, яке може завдати шкоди здоров’ю і навколишньому середовищу. Це вогнепальна і холодна зброя, наркотичні та отруйні препарати,речовини, які легко спалахують або мають обмежений термін зберігання, бойові заряди і припаси, хімікати, предмети, що знаходяться в незаконному володінні у клієнта або заборонені законами України.

Джерело: офіційний сайт “Асвіо Банку” www.asviobank.ua

*На правах реклами