Авто

Lexus натякнув на дизайн майбутніх електрокарів

Lexus

Компанія Lexus показала тизер нового електричного концепту, яким натякнула на дизайн своїх майбутніх “батарейних” автомобілів. Базою для моделі може стати нова електрична архітектура e-TNGA, повідомляє Autocar.

На затемненому тизері видно передок автомобіля з оптикою складної форми і підсвіченим шильдиком. Крім зображення, Lexus не надав майже ніякої інформації про майбутню новинку, яка стане другим електрокаром марки після «Зеленої» версії кросовера UX, представленої в минулому році.

За словами головного дизайнера Lexus Коічі Суга, концепт стане наочною ілюстрацією еволюції зовнішності автомобілів японської марки. Застосовані рішення будуть використані на інших майбутніх електричних моделях, які не потребують традиційної решітці радіатора. Суга зазначив, що це дає можливість «створити унікальний дизайн, що втілює технологічні нововведення в трьох вимірах».

Читайте також:  В Україні водіям хочуть влаштувати раптові перевірки на дорогах

Інженери Lexus також працюють над створенням власної системи управління електроприводом під назвою Direct4. Вона стане одним з найважливіших кроків на шляху до майбутньої електрифікації модельного ряду і, за запевненнями представників Lexus, забезпечить кращі керованість і контроль, а також зниження рівня шуму.

Таку систему можна буде використовувати як на повністю електричних автомобілях, так і на гібридах. У першому випадку кожна вісь з’єднана з електромотором з високим крутним моментом, який подається незалежно на всі чотири колеса через один приводний вал. Drive4 можна застосовувати і на гібридах з ДВС, що приводить в рух передню вісь, і з електричним двигуном на задній осі.

Читайте також:  Перераховані фіналісти конкурсу «Європейський автомобіль року»

Майже одночасно з дочірньою Lexus тизер нового електрокара показала Toyota. Японська марка збирається випустити» зелений ” кросовер розміром з RAV4, який дебютує в 2021 році і буде орієнтований на європейський ринок.