Авто

У електрокарів Hyundai і Kia виявили проблему з гальмами

Hyundai Kona Electric

Hyundai і Kia проводять черговий масштабний відгук автомобілів в Південній Кореї: на цей раз проблеми виникли у електрокарів Hyundai Kona Electric і Nexo, а також Kia Soul EV.

Як повідомляє Reuters, причиною відкликання стали гальма, а саме помилка програмного забезпечення керуючої електроніки.

У ремонт направлять 40 тисяч електрокарів Kona 2019 і 2020 років випуску, 10 тисяч Nexo, які були реалізовані в 2018 році, а також 1895 екземплярів Kia Soul EV. Чи вийде відгук за межі Південної Кореї, поки невідомо. Немає інформації і про аварії, які сталися через виявлений дефект.

Читайте також:  SsangYong, який терпить збитки представив «новий» Rexton

Для Kona Electric, яка з’явилася на ринку тільки в 2020 році, це вже другий відгук. Раніше кілька сотень власників цієї моделі подали колективний позов до автовиробника через випадки самозаймання батарей.

Тоді в Hyundai оновили програмне забезпечення на 74 тисячах електромобілів і запевнили, що змінили алгоритм системи моніторингу температури батареї таким чином, щоб надалі не допускати перегріву.

Незважаючи на ряд проблем, Kona залишається затребуваною моделлю: на частку гібридів і електромобілів припадає близько шести відсотків від загального обсягу проданих автомобілів бренду.