Технології

Американські військові працюють над технологією спілкування думками

Солдат майбутнього

В рамках роботи над новою програмою американської армії група вчених повідомила про значний прорив в області створення передової технології зв’язку.

Повідомляється, що їм вдалося розшифрувати сигнали окремих нейронів мозку, наблизивши час, коли солдати на полі бою будуть спілкуватися подумки.

Нова технологія повністю фінансується управлінням армійських досліджень (ARO). Військові планують витратити на проект зчитування сигналів мозку $ 6,25 мільйона протягом наступних п’яти років.

Вже зараз група військових вчених США навчилася зчитувати сигнали мозку, що впливають на дії людини і його поведінку.

Читайте також:  Apple урізала можливості macOS Monterey для комп'ютерів на Intel Core

Дослідники не розголошують подробиць, заявляючи, що це технологія майбутнього. І в зв’язку з цим варто відзначити, що всі або більшість сучасних пристроїв покладаються на розробки, що стартували десятиліття тому. Крім того, вчені уточнюють, що вважати сигнал і зрозуміти його — не одне і те ж.

Найближчим часом дослідники планують вивчити інші типи сигналів мозку. Це дозволить комп’ютеру перебувати в повнодуплексному режимі зв’язку з мозком: передбачається можливість двосторонньої відправки та отримання інформації. Терміни появи на полі бою солдатів-телепатів невідомі.