Технології

В налаштуваннях Windows 10 з’являться нові «рекламні» функції

Windows 10

Оновлення Windows 10 не тільки приносять користувачам операційної системи патчі вразливостей, але і розширюють функціональність десктопної ОС — правда, не завжди такі нововведення виявляються тепло прийняті аудиторією. Так, в нових збірках свого дітища компанія Microsoft почала тестувати специфічний формат просування фірмових сервісів, який деякі користувачі вже визнали надмірно нав’язливим.

Після чергового апдейту в меню налаштувань операційної системи з’явилася екранна кнопка Let’s go, після натискання якої відкривається повноекранний інтерфейс з пропозицією налаштувати і активувати різні сервіси компанії, включаючи оформлення підписки на пакет додатків Microsoft Office 365.

Читайте також:  Apple назвала кращі програми 2020 року в App Store

Microsoft

Ще одне “рекламне” нововведення стосується фірмового браузера Edge. У повноекранному вікні розробники пропонують застосувати рекомендовані настройки – використовувати Edge в якості браузера за замовчуванням, а Bing — в ролі основної пошукової системи.

Microsoft

Визначившись з вибором, власник ПК потрапляє в меню “Налаштування”, де з’явиться рекомендація по установці і використанню нової версії Microsoft Edge, як браузера за замовчуванням. Примітно, що це вікно відображається навіть у тих користувачів, які вже встановили останню версію фірмового браузера.

Джерело: Windows latest