Авто

Глава Volkswagen розповів, коли почнуться продажі безпілотних машин

Volkswagen ID.3

До виходу безпілотних автомобілів на світовий ринок залишилися лічені роки: продажі можуть початися вже в 2025-2030 роках. Про це сказав в інтерв’ю виданню Wirtschaftswoche глава Volkswagen Group Герберт Дісс.

За словами директора німецького концерну, вже через 5-10 років технології, які використовуються в автономних автомобілях, будуть досить досконалі для виведення таких машин на ринок. Крім цього, процес прискорює швидкий розвиток штучного інтелекту.

“Можна передбачити, що автономні системи скоро навчаться справлятися навіть зі складними дорожніми ситуаціями”, – сказав Дісс в інтерв’ю.

Читайте також:  Аналітик уточнив можливу дату випуску першого електрокара Apple

Volkswagen також вносить свою лепту в розвиток безпілотних технологій. Минулого місяця німецький концерн збільшив вкладення в розробку електричних і автономних машин з 60 до 73 мільярдів євро.

Частина коштів буде виділена нещодавно створеній організації концерну-Car.Software, яка займається створенням повністю нового програмного забезпечення для автомобілів. За планами компанії, до 2025 року 60 відсотків автомобілів Volkswagen Group будуть обладнані саме цим ПЗ. Їм же збираються укомплектувати Audi Artemis – “Артеміда”) – високопродуктивний електрокар з автопілотом високого рівня. Перший безпілотник від інгольштадської марки може з’явитися в 2024 році.

Крім цього, вже до 2023 року Volkswagen має намір обігнати американську Tesla у виробництві електрокарів. Мова, однак, йде не стільки про якість “зелених” машин, скільки про обсяги виробництва.

Читайте також:  Шанувальники Jeep дізналися ціну 8-циліндрового Wrangler

Джерело: Automotive News Europe