Суспільство

Названі найвпливовіші жінки року за версією Financial Times

Джасінда Ардерн

Видання відзначило жінок, які боролися з кризами і звертали увагу на важливі проблеми сучасності.

Американське видання Finencial Times назвало список найвпливовіших жінок 2020 року в понеділок, 7 грудня.

До список увійшли 12 жінок. Всі ці жінки боролися з кризами і звертали увагу на важливі проблеми сучасності, зазначили у виданні. При цьому вибирати кандидаток редакції допомагали читачі – саме їх коментарі наведені для пояснення вибору.

На чолі рейтингу стоїть прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн. Її відзначили за оперативну реакцію на загрозу коронавірусу.

Читайте також:  Вчені з'ясували, як коти впливають на дистанційну роботу господарів

Наступною йде Озлем Туречі – провідна вчена компанії Biontech, що розробляє вакцину від коронавірусу. Жінка є одним з ключових вчених, які стоять за проривом у використанні мРНК для імунних реакцій.

Потім у списку значаться Камала Харріс, яка стане віце-президентом США, білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська, яка “вивела країну з політичного сну і дала надію людям”, і американська політик Стейсі Абрамс за успішну кампанію демократів у штаті Джорджія.

На наступній позиції стоять працюючі матері. Це не одна конкретна жінка, а всі матері, які продовжують свою кар’єру, незважаючи на виклики карантину і закриті дитячі навчальні заклади.

Читайте також:  Степанов відмовився від ідеї продовжити локдаун

Нарешті, редакція відзначила президента Тайваню Цаї Інг Вен, яка зробила економіку своєї країни однією з найсильніших у цьому році, канцлера Німеччини Ангелу Меркель за рішучі заходи боротьби з коронавірусом, суддю Верховного суду США Рут Гінзбург, американського політика Олександру Окас-Кортес, міністра охорони здоров’я Індії К.К. Шайло та американську співачку Тейлор Свіфт.