Jquery

ТОП-15 мов програмування 2016 року

Розробники програмного забезпечення – одні з найбільш високооплачуваних фахівців на сьогоднішній день. Навіть початкуючі розробники отримують дуже високі зарплати. Якщо ви хочете займати лідируючі позиції на ринку праці і володіти передовими технологіями, зверніть увагу на ТОП-15 найпопулярніших мов програмування, – пише Business Insider.

15. TypeScript. Це “відгалуження” від популярної мови JavaScript було розроблено компанією Microsoft тільки в 2012 році, проте TypeScript вже називають мовою, призначеною для створення великих додатків.

14. Swift. Цю мову програмування створила компанія Apple два роки тому. Сьогодні її позиції тільки зміцнюються. Американський стартап Lift недавно переписав свій додаток для App Store на мові Swift, завдяки чому зміг збільшити показники завантажень.

13. Scala. Його використовують такі лідери ринку як Apple і Airbnb ще з 2001 року. Scala дозволяє швидше і простіше писати код в порівнянні з тією ж Java.

12. Objective-C. Заснований на базі легендарної мови C з певними модифікаціями. Також широко використовується в Apple.

11. Shell. Це не зовсім мова програмування, а, скоріше, спосіб програмування загальних або повторюваних дій в операційній системі. Найчастіше Shell використовується для автоматизації процесу оновлення програм.

10. Go. Розробка Google, яка використовується всередині компанії. Відрізняється надійністю і стабільністю.

9. С. Оригінальна мова С була розроблена ще в 1972 році і залишається популярною дотепер. Вона стабільно працює на базі будь-якої комп’ютерної платформи. Зрозуміла програмістам у всьому світі.

8. С# (C Sharp). Розроблено компанією Microsoft. Має деяку схожість з роботою Java.

7. CSS (Повна назва – Cascading Style Sheets, Каскадна таблиця стилів). Ця мова застосовується для розробки макетів web-сторінок. Багато сучасних мобільних додатків і сайтів написані на CSS c елементами JavaScript і HTML.

6. C++. Вперше розроблений в 1983 році в якості заміни для оригінальної мови програмування С. Дуже популярний серед великих компаній. Microsoft Windows, Google Chrome і навіть програми для винищувачів написані на С ++.

5. PHP. Ця мова програмування на сьогоднішній день дуже поширена. Великі сайти, такі як WordPress, Facebook, Yahoo використовують саме її. Т тим не менше, є і ті, хто вважаються таку популярність PHP незаслуженою.

4. Ruby. Цій мові вже 24 роки, проте, розробники по всьому світу продовжують застосовувати її з задоволенням. Особливою популярністю користується Ruby on Rails для створення додатків.

3. Python. Розроблено в 1989 році. Програмісти вважають його одним з найлегших. Крім того, саме з нього рекомендують починати освоєння азів програмування.

2. Java. Займає лідируючі позиції в світі. Спроектовано 1991 року як основу для смарт телевізорів. Сьогодні на Java створено безліч програм, в тому числі – і мобільна операційна система Android.

1. JavaScript. Найпопулярніша сучасна мова програмування. Саме на ній працює більшість сайтів. Проте, іноді JavaScript є причиною повільного фукнціонірованія браузерів і небезпеки для всієї операційної системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *