Авто

Kawasaki представила прототип першого в світі гібридного мотоцикла

Kawasaki гібрид

Гібридні автомобілі стали перехідною ланкою між повністю бензиновими і електричними. Нещодавно компанія Kawasaki показала робочий прототип першого гібридного мотоцикла, який взяв все найкраще з двох світів.

Навіть в автомобілях розміщення додаткового електромотора буває проблемою. А в компактних мотоциклах ще одна масивна деталь може сильно погіршити конструкцію, що знизить ефективність використання подібної технології. Те, що не наважувалися зробити інші, змогла. Японська компанія не тільки показала кілька рендерів, але і продемонструвала робочий прототип першого гібридного байка.

Читайте також:  В Україні побудували гігантський позашляховик Ukraine

Технічні характеристики поки не розкриваються. Відомо, що мотоцикл отримає продуману систему розподілу навантаження. Так, електрична трансмісія буде виконувати всю роботу під час старту і зупинок при їзді по місту.

Це дозволить повернути частину витраченої енергії назад за рахунок рекуперативного гальмування. На шосе краще використовувати бензиновий двигун. На звивистій, складній і гористій дорозі обидва агрегати можуть працювати разом в синергії.

Судячи з усього, Kawasaki пропонує одношвидкісну систему, здатну в повністю автоматичному режимі управляти двома двигунами. Електричний движок захований в шасі. Точних відомостей про терміни запуску подібного мотоцикла у виробництво немає, а одна з потенційних проблем криється в пошуку балансу між ємністю і компактністю акумулятора.

Читайте також:  Ford додав до переліку опцій F-150 крісла-ліжка

Джерело: newatlas.com