Авто

Механік створив величезний байк з фури

Tower Trike

Багатьом подобаються мотоцикли, але далеко не всі вважають їх безпечними. Механік на ім’я Джим Гесто створив незвичайний гігантський байк Tower Trike. Найцікавіше, що в якості деталей він використовував комплектуючі вантажівки.

Джим Гесто завжди хотів мотоцикл. Він любив на них їздити, але переживав, що вони небезпечні. Неясно, чи сам він прийшов до таких висновків або піддався на вмовляння дружини, але в якийсь момент Джим вирішив зібрати власний байк.

Читайте також:  Названо автомобілі, які найважче викрасти: список

Судячи з усього, нічого підходящого, крім фури, механік не знайшов, тому використовував частини вантажівки в якості основи.

Свій байк Джим назвав Tower Trike. Він великий і важить майже 5000 кг. Механік запевняє, що 50 років займався ремонтом різних агрегатів, що і дозволило отримати необхідний досвід для такої складної справи.

Незважаючи на значну масу, байк розганяється до 136 км/год. Він оснащений двигуном на 320 «конячок», що не дозволяє йому змагатися з швидкими мотоциклами, але зате їде він просто відмінно. Принаймні, так говорить сам Джим.

Перший прототип тестувався цілих п’ять років. Джим каже, що в майбутньому планує продавати подібні мотоцикли за $159 000.

Читайте також:  За гібридом Toyota RAV4 і старого Chevrolet вишикувалася черга до 2023 року

Джерело: businessinsider.com