Авто

Daimler виплатить всім працівникам по 1000 євро

Daimler

Німецький концерн Daimler виплатить 160 000 співробітникам в Німеччині грошові премії в розмірі 1000 євро – в якості компенсації за незручності, пов’язані з пандемією коронавірусу.

Пандемія коронавірусної інфекції в році, що минає, завдала величезної шкоди автопрому через зупинку виробництва і падіння попиту на автомобілі.

За оцінками експертів, галузі знадобиться кілька років, щоб повернутися до докризових показників роботи, проте деякі компанії навіть у цій ситуації виглядають досить стабільно.

Читайте також:  Toyota випустила дві версії Corolla c акцентом на комфорт

Наприклад, Daimler виплатить всім працівникам по 1000 євро: як повідомляє видання Automotive News з посиланням на керівника відділу кадрів концерну Вілфріда Порта, грошову премію отримають близько 160 000 співробітників у Німеччині.

Цей бонус, на думку керівництва Daimler, повинен компенсувати співробітникам незручності, пов’язані з низкою епідеміологічних обмежень в 2020 році – зокрема, необхідності постійного носіння захисної маски або дотримання соціальної дистанції.

У своєму зверненні до працівників концерну Порт також подякував їм за гнучкість і готовність до змін. На премію можуть розраховувати співробітники всіх підрозділів Daimler, Mercedes-Benz, Daimler Truck і Daimler Mobility, розташованих на території Німеччини – крім топ-менеджерів і керівного складу.