Авто

Ford може випустити повнопривідний Mustang

Ford Mustang Shelby GT350

Нове покоління культового спорткара Ford Mustang, прем’єра якого намічена на 2022-2023 роки, може вперше в історії моделі стати повнопривідним.

Чутки про те, що Ford Mustang наступного покоління може в тому чи іншому вигляді отримати повний привід, ходять ще з весни 2018 року, але офіційних підтверджень цьому поки немає.

Проте, ці плани все-таки можуть втілитися в реальність: як повідомляє видання Ford Authority з посиланням на бренд-менеджера марки Джима Оуенса, компанія Ford все-таки може випустити повнопривідний Mustang в новому поколінні.

Читайте також:  Toyota анонсувала свій перший повністю електричний автомобіль

На питання про це Оуенс відповів, що на сьогоднішній день анонсувати поки нічого, проте компанія «розглядає різні варіанти».

Бренд-менеджер також відзначив той факт, що повнопривідна Трансмісія є у конкурента поні-кара — Dodge Challenger, причому ще з 2016 року. Проект нового Ford Mustang під кодовою назвою S650 поки не отримав зелене світло, так що можливі будь-які варіанти.

Дебют моделі наступного покоління повинен відбутися в 2022 або 2023 році і можна з упевненістю припустити, що майбутній Mustang напевно буде в тому чи іншому вигляді електрифікований. Подробиці стануть відомі пізніше.