Авто

У Tesla пузиряться підголовники. Виробник звинувачує власників

Tesla

Деякі власники Tesla Model 3 почали стикатися з появою бульбашок на підголівниках, але виробник категорично не вважає це гарантійним дефектом.

Щасливі власники седана Tesla Model 3 на профільних інтернет-форумах стали масово скаржитися на шкіру підголівників передніх крісел, яка раптом починає виглядати так, немов оббивка була оплавлена.

Усунути це можна тільки заміною підголівника в зборі приблизно за 370 доларів, але Tesla не вважає пузиріння шкіри гарантійним дефектом і перекладає провину на власників електрокара.

Читайте також:  Hyundai розкрила назву нового недорогого кросовера

Справа в тому, що синтетична шкіра оббивки крісел містить поліуретанову смолу, яка, як пояснює виробник, схильна до набухання під дією певних хімічних речовин.

Наприклад, тих, які можна зустріти в складі засобів по догляду за волоссям. При тривалому контакті з синтетичною шкірою хімікати проникають в неї, після чого викликають в жарку погоду набухання поліуретанової основи і руйнування клею, який скріплює між собою шари оббивки.

Як результат, шкіра розшаровується і на поверхні утворюються бульбашки. Щоб запобігти виникненню пухирів оббивки, Tesla радить використовувати вологі серветки для догляду за дитячою шкірою — ними потрібно протирати підголовники після кожної поїздки.