Технології

Нова функція Android дозволить ділитися додатками без інтернету

Nearby Sharing

Цього літа Google почала публічне тестування нової функції швидкого обміну даними Nearby Sharing, яка дозволяє ділитися фотографіями, відео, і посиланнями з іншими власниками Android-пристроїв.

Тепер же пошуковий гігант оголосив про розширення функціональності корисної служби, користувачі якої також зможуть ділитися додатками з Google Play з іншими гаджетами.

Nearby Sharing

Google поки не розкриває ніяких технічних подробиць про роботу нової функції, але заявляє, що ця можливість стане частиною майбутнього апдейту, який буде доступний вже в найближчі тижні.

Читайте також:  Режисер фільму «Тор: Рагнарек» зняв незвичайну рекламу Xbox Series X [ВІДЕО]

“Майбутнє оновлення функції nearby Share дозволить вам ділитися додатками з Google Play з оточуючими вас людьми за допомогою Android-смартфона, навіть якщо у вас немає стільникового зв’язку або Wi — Fi», – йдеться на сайті Google.

За наявною інформацією, в розділі “Мої програми та ігри” у фірмовому магазині з’явиться нове меню «Поділитися додатками». Натиснувши на значок “поруч”, власник гаджета зможе вибрати користувача, що знаходиться неподалік, і відправити на його апарат потрібну програму, навіть якщо у приймаючої сторони немає активного інтернет-підключення, або воно занадто повільне.

Джерело: 9to5google