Технології

Google запустила інструмент для боротьби з «токсичними» коментарями на YouTube

YouTube

Автори YouTube-каналів часто стикаються з неприємними і навіть образливими коментарями до своїх відео. Щоб зменшити рівень напруженості на майданчику, компанія Google представила нову функцію відеохостингу, яка буде автоматично реагувати на “токсичні” повідомлення.

Мова не про попередню модерацію – в якості методу впливу на інтернет-тролів компанія вибрала інший підхід.

Як і повідомлялося раніше, нова опція буде включатися автоматично, якщо система визначить, що коментар може бути образливим. Після цього його автор отримає попередження у вигляді спливаючого вікна-йому буде запропоновано відредагувати текст відповідно до політики ресурсу.

Читайте також:  WhatsApp відключить мільйони користувачів зі старими смартфонами

YouTube

Проте він все одно зможе опублікувати своє повідомлення. Google також зазначає, що вказане нагадування не завжди призводить до видалення коментаря.

Нова функція вже активна у фірмовому додатку YouTube для Android і надалі з’явиться на інших платформах, але точна дата релізів поки невідома.

На додаток до системи попередження, компанія також тестує нову функцію для студії YouTube, яка автоматично фільтрує ” потенційно неприйнятні та образливі коментарі», і не дозволяє їх публікувати.

Джерело: TechCrunch