Технології

Інсайдери: Apple представить ще кілька гаджетів в грудні

Apple

Це восени Apple вже встигла провести дві повномасштабні презентації, присвячені флагманським смартфонам з підтримкою мереж 5G і комп’ютерам на базі власного ARM-чіпа M1.

Однак, за повідомленням мережевих інформаторів, на цьому компанія в 2020-му зупинятися не планує, і в найближчі дні імовірно представить ще кілька фірмових пристроїв, список яких вже з’явився у відкритому доступі.

Один з близьких до компанії джерел поділився з виданням MacRumors службовою запискою, яка поширюється виключно серед працівників Apple.

Читайте також:  Новий MacBook Air протестували під управлінням Windows 10

У документі зазначено, що підрозділам AppleCare слід підготуватися до випуску нових артикулів продуктів, а також оновлення описів пристроїв і цінників.

Якщо враховувати практику минулих років, то поява подібних повідомлень всередині компанії передує виходу нових гаджетів. Мережеві інформатори не виключають, що в найближчі дні Apple може представити 16-дюймовий MacBookPro на базі платформи Apple M1 і з чіпом безпеки T3.

Крім того, в число кандидатів на реліз, за даними джерела, входять мультимедійна приставка Apple TV, «маячки» AirTags і повнорозмірні навушники AirPods Studio. Анонс будь-якого з цих пристроїв може відбутися вже 8 грудня 2020 року.