Авто

Складено рейтинг автовиробників за кількістю зібраних машин в хвилину

Toyota

Портал Money Shake склав рейтинг автовиробників, які збирають найбільше машин в хвилину. Найбільш оперативною виявилася Toyota, з конвеєра заводів якої сходять по 19,9 автомобіля щохвилини.

“Тойоті” лише трохи поступається Volkswagen (враховуються всі бренди, що входять до складу концерну, в тому числі Audi, Skoda, Seat та інші) – його показник становить 19,8. У трійку також потрапив Hyundai, розрив з яким значно більше: Південнокорейська марка збирає по 13,7 машини в хвилину.

Читайте також:  Автомобілі-довгожителі, які так і не зняли з виробництва: 5 моделей

Нижче на діаграмі приведена перша десятка рейтингу автовиробників за кількістю зібраних машин в хвилину.

Авто за хвилину

За межами топ-10 опинилися Suzuki (6,3 автомобіля в хвилину), SIAC (5,5), Daimler (4,8), BMW (4,8), Geely (3,7), Changan (3,1), Mazda (3,1), Dongfeng (2,8), BIAC (2,4) і Mitsubishi (2,3). Однак до дослідження є питання: наприклад, по одних концернах наводяться сумарні дані, а по інших (наприклад, Nissan і Renault), окремо.

Китай був відзначений як країна, що випускає найбільше автомобілів в хвилину (48,9 штуки) і найбільше електричного транспорту.

В окремий список були виділені компанії, що випускають електромобілі. У цьому випадку враховувалася кількість зібраних примірників на годину. У першу п’ятірку потрапили Tesla з результатом 42 електрокара на годину, BYD (26 штук), BJEV (18 штук), BMW (15 штук) і Nissan (10 штук).

Читайте також:  Honda представила в Україні кросовер HR-V Sport

Аналітики також розрахували виручку автомобільних брендів. Виявилося, що Toyota і Volkswagen заробляють 533 і 523 тисячі доларів на хвилину відповідно, а Daimler – по 360 тисяч доларів.

Джерело: Money Shake