Авто

Пікап Great Wall визнали небезпечним для життя

Great Wall

Міжнародна асоціація Global NCAP, що спеціалізується на проведення незалежних краш-тестів, провела випробування безпеки китайського пікапа Great Wall Steed 5 у версії для південноафриканського ринку. Автомобіль в базовій комплектації отримав нуль зірок з п’яти можливих.

У базовій комплектації пікапа Great Wall Steed 5 для пар відсутні подушки безпеки, а також антиблокувальна система гальм і функція розподілу гальмівних зусиль EDB. Вартість автомобіля на південноафриканському ринку становить 202 000 рендів (приблизно 360 тисяч гривень за поточним курсом).

Читайте також:  На тестах помітили рестайлінговий Skoda Kodiaq

Під час краш-тесту експерти зімітували зіткнення пікапа з чотирма пасажирами про деформований бар’єр на швидкості 64 кілометри на годину. У момент удару манекен-водій вдарився головою об рульове колесо, в той час як переднього пасажира відкинуло в торпедо.

Задні манекени, що імітують дітей, також отримали значні пошкодження. Крім того, салон Great Wall піддався серйозній деформації, у зв’язку з чим фахівці зробили висновок, що, якби в комплектації були присутні подушки безпеки, вони навряд чи допомогли уникнути важких травм.

За результатами випробування експерти поставили китайському пікапу нуль зірок безпеки з п’яти можливих. За їх словами, у разі ДТП, власники Great Wall Steed 5 можуть отримати пошкодження несумісні з життям.

Читайте також:  Tesla відчутно підняла вартість європейських електромобілів

Джерело: GLOBAL NCAP