Політика

Рада прийняла закон про соцпідтримку на карантині

Save ФОП

Парламент підтримав законопроект Володимира Зеленського про соціальну підтримку бізнесу на карантині.

Верховна Рада підтримала другий президентський закон щодо пакету про підтримку бізнесу №4430 на карантині. Документ підтримали 302 нардепи.

Зокрема, законом дозволяється “пробачити” борги бізнесу і дати податкові канікули.

У документі також прописано:

  •     Введення податкових канікул для 200 тис. ФОП першої групи, звільняє їх від нарахування та сплати єдиного податку та єдиного внеску з грудня 2020 по травень 2021 року.
  •     Списання податкового боргу платників податків у разі, якщо сукупний розмір боргу за всіма податками і зборами не перевищує 3060 грн і він непогашений станом на 1 листопада 2020 року.
  •     Відстрочка на термін до одного року сплати податкових боргів громадян та самозайнятих осіб на суму до 6800 грн, які виникли до 1 грудня 2020 року.
  •     Списання пені та штрафні санкції щодо податкових боргів, якщо вони будуть погашені протягом шести місяців після набуття чинності цим документом.
  •     Збільшення втричі (з 1020 грн до 3060 грн) порогу податкового боргу, за яким податкова не здійснювала заходи стягнення.
  •     Звільнення від оподаткування матеріальної допомоги, яку громадяни і бізнес будуть отримувати від держави в зв’язку з посиленим карантином – матеріальна допомога не буде обкладатися ПДФО і податком на прибуток.
Читайте також:  Кремль відкинув можливість визнання "ЛДНР"