Технології

Інсайдер назвав характеристики розтягуваного смартфона LG Rollable

LG

Місяць по тому після реєстрації назви смартфона LG Rollable, оснащеного гнучким дисплеєм, в мережі з’явилися і можливі специфікації гаджета, виконаного в незвичайному форм-факторі. Згідно з інсайдерським звітом, новинка буде примітна не тільки конструкцією корпусу, але і флагманським залізом, включаючи новітній процесор Snapdragon 888.

Мережевий інформатор Cozyplanes опублікував коротку анімовану демонстрацію принципу роботи розсувного механізму гаджета. На перший погляд, його конструкція схожа з раніше анонсованим концептуальним смартфоном OPPO X 2021.

Читайте також:  Хакер показав, як автопілот Tesla бачить навколишній світ під час їзди

LG

Інсайдер також назвав передбачувані технічні характеристики пристрою. У розкладеному стані LG Rollable запропонує користувачеві дисплей діагоналлю 7,4 дюйма. Залежно від сценарію використання буде залежати і співвідношення сторін екрану новинки. Так, в режимі смартфона гаджет буде демонструвати картинку в дозволі 2428х1080 пікселів (20:9), в режимі відео — 2428х1366 пікселів (16:9), а в режимі планшета — 2428х1600 пікселів (3:2).

Очікується, що LG rollable отримає 16 ГБ оперативної пам’яті і буде побудований на базі флагманської мобільної платформи Snapdragon 888. Крім того, джерело приписує пристрою акумулятор ємністю 4200 маг.

Дата релізу і ціна оригінального смартфона як і раніше невідомі.