Авто

З’явилися подробиці про новий гетчбек DS 4

DS 4

Преміальний бренд DS, що належить Citroen, поділився першими подробицями про наступне покоління моделі з індексом 4. Піднесеному гетчбеку обіцяні нові опції, а числі яких – “розумний” тачскрін, що вловлює руху, автопілот другого рівня і інфрачервона камера нічного бачення.

Новий DS 4 буде позиціонуватися між DS 3 Crossback і флагманським DS 7 Crossback, а в основу моделі ляже платформа EMP2, на якій, в тому числі, базується флагманський седан DS 9. Для гетчбека заявлена гібридна силова установка, в яку входять 180-сильна турбочетвірка 1.6 і електромотор, які сумарно розвивають 225 кінських сил. Заявлений запас ходу DS 4 на одній електриці – 50 кілометрів.

Читайте також:  Стало відомо, як виглядають нові авто української поліції для прихованого контролю швидкості

DS 4

У компанії продемонстрували принцип роботи деяких з обіцяних DS 4 систем. Наприклад, до екрану мультимедійної системи необов’язково торкатися-досить піднести палець на невелику відстань, і жест буде розпізнаний. Незвично виглядає і зображення на проекційному дисплеї – воно ніби ширяє над дорогою в декількох метрах перед автомобілем. Що ж стосується згаданої камери нічного бачення, то вона вбудована в радіаторну решітку.

Екран мультимедійної системи нового DS 4

Фото: DS Automobiles

Крім того, для моделі заявлена підвіска з електроннокерованими амортизаторами (жорсткість залежить від типу дорожнього покриття), адаптивний круїз-контроль з функцією утримання автомобіля в смузі і новітні світлодіодні фари, які, як і на оригінальному Citroen DS 1967 року, повертаються відповідно до положення керма.

Читайте також:  Новий Toyota Land Cruiser доведеться чекати на півроку довше

Основними конкурентами DS 4 на європейському ринку стануть Audi SQ2, BMW X2 і Mercedes GLA.

Джерело: прес-служба DS Automobiles