Технології

iPhone 12 зазнали зануренням на 20-метрову глибину [ВІДЕО]

iPhone 12

В ході презентації iPhone 12 представники Apple підкреслили, що смартфон захищений від води за стандартом IP68 і здатний витримати занурення на шестиметрову глибину.

Це твердження нещодавно оскаржила антимонопольна служба Італії – щоб розібратися, наскільки обіцянки вендора відповідають дійсності, журналісти видання CNet взялися за власне тестування гаджета на стійкість до «сеансів дайвінгу».

Експеримент проводився на озері Тахо в Каліфорнії. Спочатку автори відео завантажили iPhone 12 на допустиму виробником глибину 6 метрів і протримали його 30 хвилин під водою, температура якої становила 11°C. Після цього смартфон продовжив нормально працювати — лише звук був трохи приглушений.

Читайте також:  Налаштування нових Android-смартфонів стане набагато швидшим

Потім пристрій опустили у воду до 20-метрової позначки і протримали там 40 хвилин. Таке випробування також не позначилося на функціональності iPhone 12 — камери, кнопки регулювання гучності і включення функціонували без проблем, а ситуація з динаміком залишалася колишньою.

Через 72 години “запливу” на екрані з’явилося повідомлення з рекомендацією провести діагностику смартфона. Повторна перезавантаження, як і скидання до заводських налаштувань не повернули пристрій в робочий стан. Підводячи підсумки ролика, його автори прийшли до висновку, що не варто зайвий раз опускати iPhone у воду, але короткочасний контакт з нею не заподіє апарату шкоди.

Читайте також:  У "Дії" з'являться нові послуги

Джерело: CNET