Технології

Apple назвала кращі програми 2020 року в App Store

App Store

Підводячи підсумки 2020 року, компанія Apple опублікувала список кращих додатків 2020-го для платформ iOS, iPadOS, macOS і tv OS. При оцінці учасників рейтингу цензори магазину App Store враховували найрізноманітніші Критерії – від дизайну інтерфейсу і зручності використання до корисності програми для власника фірмового пристрою.

Додатком року за версією App Store стало Wakeout! – віртуальний тренер, що дозволяє тримати себе в спортивній формі без відвідування спортзалів. В умовах пандемії, на думку Apple, таке рішення стало особливо затребуваним, а кількість установок Wakeout! обчислюється в мільйонах.

Читайте також:  Аналітики розповіли про зростання числа геймерів старшого віку

Власники iPad, у свою чергу, високо оцінили додаток ZOOM, за допомогою якого користувачі могли організовувати відеоконференції з інтерактивною складовою. На комп’ютерах і ноутбуках з операційною системою macOS кращим був визнаний менеджер завдань, органайзер і планувальник.

Визначилася компанія і з найкращим додатком для смарт-годин Apple Watch. Їм стало програмне рішення для медитації Endel з різними звуковими передустановками, режимами розслаблення і фокусування. Користувачі телевізійної приставки Apple TV оцінили додаток Disney+, яке також увійшло в список кращих за версією цензорів App Store.

Окремо Apple виділила хмарний інструмент для спільної роботи Explain Everything Whiteboard, інтерактивну бібліотеку Caribu, а також додаток для благодійних внесків ShareTheMeal. Всі володарі номінації отримають спеціальну нагороду-статуетку App Store, виготовлену з алюмінію з гравіюванням імені студії-розробника та інкрустацією.

Читайте також:  Представлений браузер Opera GX Mobile для геймерів з захистом від злому

Джерело: Apple