Авто

Найбільш надійні автомобілі: 6 гетчбеків, з якими немає проблем

Гетчбеки є одним із найбільш універсальних типів легкового транспорту. До того ж, такі машини дуже популярні на ринку. Але, як завжди, важливим є питання надійності.

Audi A3

Цей німецький гетчбек є однією з улюблених європейських моделей. Причини – надійність, стильний дизайн, багате оснащення та преміальний імідж Audi. Фактично, тут є все, що і у VW Golf (на базі якого і заснована А3), але трохи якісніше і трохи дорожче.

Audi A3 Sportback 30 g-tron

Hyundai i30

Історія Hyundai i30 почалася в 2007 році, коли з’явилося перше покоління моделі. У той час корейська компанія активно набирала обертів і демонструвала амбіції майже у всіх класах. Компактні гетчбеки – дуже складний сегмент, який виявився черговою метою Hyundai. Сьогодні i30 існує вже в третьому поколінні і відмінно себе демонструє.

Читайте також:  Нові електромобілі в Україні – названо лідерів продажів

Hyundai i30

Mazda 2

Японці обожнюють компактні автомобілі. Це пов’язано і з невеликим вільним простором в містах, і з податковими послабленнями. Отже, такі машини повинні добре себе почувати серед європейських моделей, які також пропонують невеликі розміри в поєднанні з практичними рішеннями. Mazda 2 в міру екзотична, дуже надійна і добре виглядає. На домашньому ринку буває навіть повнопривідною!

Mazda 2

Mercedes-Benz A-class

Німецький гетчбек займає верхню позицію свого сегменту і змагається на ринку з такими моделями, як BMW 1 Series і Audi A3. Як завжди, ролі в цій преміальній “компанії” чітко поділені: якщо Mercedes пропонує елегантні моделі, то BMW, наприклад, традиційно робить ставку на спортивний характер. Безпосередньо A-class (особливо у віці 5-6 років) є досить надійним авто.

Читайте також:  Ford розповів, чому ім'я Mustang дали електричному кросоверу

Mercedes class A

Opel Karl

Karl – доволі рідкісна сьогодні пропозиція в сегменті міських автомобілів. Це дуже маленький автомобіль із довжиною близько 3,7 м, від таких моделей виробники останнім часом відмовляються. Якщо тільки не запропонувати покупцям стильний, практичний і надійний гетчбек, яким і виявився маленький Opel Karl. Виглядає машина просто, проте власників не засмучує.

Opel Karl

VW Golf

Один із найкращих і найпопулярніших європейських автомобілів не міг не потрапити до списку найнадійніших гетчбеків. Volkswagen Golf, особливо в шостому поколінні, вийшов дуже вдалою пропозицією. Він не був дешевим новим, для покупки на вторинному ринку також доведеться накопичити коштів. Але автомобіль порадує надійністю і не завдасть великих проблем – особливо в разі базових моторів і механічної КПП.

Читайте також:  Jaguar J-Pace стане конкурентом Tesla Model X

Volkswagen Golf

VW Golf Plus

Зручно, що Golf існує в декількох варіаціях. Для тих, кому потрібен максимально практичний автомобіль у компактному кузові, існує модель із приставкою Plus. Переваги (зокрема й надійність) ті самі, що і в стандартному Golf. Але салон – практичніший, а дизайн – простіший.

VW Golf Plus