Авто

3,5 секунди до 97 км / год: представлений найшвидший Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E

Електричний кросовер Ford Mustang Mach-E обзавівся топовою і найшвидшою версією-GT Performance. Новинка розганяється з місця до 60 миль на годину (97 кілометрів на годину) за 3,5 секунди – на 0,2 секунди швидше, ніж Mustang Mach-E GT.

Електричний Ford Mustang Mach-E GT Performance приводить в рух двомоторна установка, яка видає ті ж 486 кінських сил, що і у GT, проте крутний момент у неї більше: 860 Нм проти 813.

Читайте також:  Volkswagen Group розробляє таємничий електрокар

Електромотори живить батарея ємністю 98,8 кіловат-години, яка забезпечує запас ходу 378 кілометрів. Для порівняння: Mustang Mach-E GT проїжджає без підзарядки 402 кілометри.

У числі особливостей версії GT Performance-гальма Brembo c супортами червоного кольору, 20-дюймові двоколірні диски з покришками Pirelli 245/45 R20 і чорна фальшрадіаторна решітка. У салоні встановлені спортивні крісла з сірою оббивкою, а на передній панелі є декоративна алюмінієва вставка.

Прийом замовлень на Ford Mustang Mach-E GT Performance відкриється навесні наступного року. Відвантаження зібраних електрокарів почнеться влітку. Для клієнтів, які раніше замовили варіант GT, передбачена можливість змінити замовлення і вибрати GT Performance.

Читайте також:  Введення норми Євро-7 для автомобілів поставить хрест на механічних коробках передач

Прямим конкурентом Ford Mustang Mach-E GT Performance стане Tesla Model Y Performance, яка витрачає на розгін ті ж 3,5 секунди і коштує близько 60 тисяч доларів (1,7 мільйона гривень за нинішнім курсом).

Джерело: Ford