Авто

Volkswagen йде з автоспорту

Volkswagen

Компанія Volkswagen оголосила про рішення піти з автоспорту і згорнути всі заводські автоспортивні програми. В офіційній заяві автовиробника говориться, що цей крок є «частиною реорганізації бізнесу».

На сьогоднішній день в штат спортивного підрозділу Volkswagen Motorsport GmbH входять 169 осіб, всі вони будуть переведені «в більш широку мережу концерну Volkswagen AG». Головний директор з розвитку бренду Френк Уелш заявив, що досвід співробітників, в тому числі отриманий в ході роботи над проектом повністю електричного прототипу ID.R, допоможе автовиробнику вивести на ринок нові ефективні моделі сімейства ID.

Читайте також:  На дорогах України з'являться 600 камер автофіксації

У Volkswagen відзначили, що поставка запасних частин для ралійного Polo GTI R5 і Golf GTI TCR була «забезпечена в довгостроковій перспективі».

Керівництво концерну подякувало команді Volkswagen Motorsport GmbH за численні перемоги, титули і рекорди по всьому світу. Зокрема, мова йде про досягнення Себастьєна Ож’є, який виграв чотири чемпіонські титули за кермом ралійного Polo в період з 2013 по 2016 рік, про три перемоги Volkswagen Touareg в ралі-марафоні «Дакар», а також про рекорди прототипу прототипу ID.R на Пайкс-піку і в Гудвуді.

За день до публікації заяви Volkswagen про свій відхід з формули E в кінці сезону 2020-2021 оголосила Audi. Замість цього, бренд візьме участь в легендарному “Дакарі”, а також продовжить роботу над прототипом класу LMDh, з яким збирається повернутися в гонки на витривалість.

Читайте також:  Jeep поповнив сімейство моделей двома еконовинками

Джерело: Volkswagen