Технології

У Telegram з’явилися групові аудіодзвінки

Telegram

Розробники Telegram продовжують активно розширювати можливості месенджера. У новій бета-версії додатка раптово додали функцію групових аудіозвонків, що перетворює його в ще більш універсальний сервіс.

Групові аудіозвонки з’явилися у версії 7.3, доступній зараз у вигляді бети для Android. Ініціювати конференцію може тільки адміністратор чату, що володіє відповідними правами, що видаються творцем групи.

Перед початком дзвінка можна вибрати, чи буде мікрофон Активний для всіх учасників бесіди або тільки для адміністраторів. Однак цю опцію вийде змінити і пізніше, коли бесіда вже почнеться.

Читайте також:  У WhatsApp для комп'ютерів з'явилися аудіо- і відеодзвінки

Telegram

При необхідності адміністратор може додавати людей в бесіду. Під час дзвінка мікрофон можна включити або вимкнути одиночним натисканням відповідної кнопки або ж залишати активним тільки під час її утримання. Крім того, вийде включити гучний зв’язок, переглянути всіх учасників конференції і покинути бесіду.

Про терміни появи нової функції в стабільній версії Telegram інформації поки немає. Також невідомо, коли в месенджері з’являться групові відеодзвінки, анонсовані ще на початку року.

Джерело: Telegram info