Технології

Microsoft прискорює впровадження нових функцій в Windows 10

Windows 10

Двічі на рік Microsoft випускає великі оновлення для Windows 10, впроваджуючи в систему нові функції і змінюючи існуючі. Це великі апдейти, які нерідко призводять до численних проблем. У компанії вирішили випробувати нову стратегію: впроваджувати нововведення невеликими патчами.

Учасники інсайдерської програми Windows Insider отримали пакет змін Windows Feature Experience Pack 120.2212.1070.0, що додає в систему можливість використовувати функцію «Начерк на фрагменті екрану (WIN + Shift + S) для створення скріншота і його збереження в потрібній папці «Провідника» і поділ віртуальної клавіатури в портретному режимі на пристроях з сенсорним екраном.

Читайте також:  Procter & Gamble представила електричну зубну щітку і інші новинки

За словами Брендона Леблана з Microsoft, в рамках Windows Feature Experience Pack будуть надаватися зміни функцій, які розробляються незалежно від самої операційної системи.

Поки що компанія вивчає такий спосіб впровадження змін в ОС. У разі успіху такі апдейти будуть виходити частіше і включати більше нововведень. Кінцева мета-поширення цих експериментальних пакетів через Центр оновлення Windows.

Таке нововведення не тільки дозволить Microsoft частіше радувати користувачів Windows 10 новими функціями, але і має спростити розробку і тестування великих оновлень.

Джерело: Windows