Авто

Opel представив новий логотип і фірмовий колір бренду

Opel

Компанія Opel представила оновлений двомірний логотип і фірмовий жовтий колір бренду. Крім того, німецька марка розробила власний шрифт, який отримав назву Opel Next.

Слідом за BMW, Volkswagen і Nissan фахівці Opel відмовилися від тривимірної емблеми, тим самим підкресливши прихильність цифровій епосі. У новому двомірному логотипі основний акцент зроблений на фірмовій блискавці, яка, завдяки тонкому ободу, стала більш фактурною. На думку представників Opel, новий логотип символізує “інновації та мобільність бренду”.

Читайте також:  Chevrolet показав найдешевший автомобіль Америки

Замість звичного білого кольору, новим фірмовим відтінком компанії став яскраво-жовтий. За словами представників бренду, подібний колір є більш впізнаваним і незабутнім, а також символізує епоху електрифікації, якої Opel намагається слідувати. Крім того, назва марки тепер буде виконана в «легкому і одночасно енергійному» шрифті, який отримав назву Opel Next.

Першим автомобілем з новим шильдиком стане побудований на платформі Peugeot 2008 кросовер Crossland. У Європі продажі моделі почнуться в 2021 році.

Джерело: Opel